czwartek, 30 maja 2013

Kończę. Kończę prowadzić tego bloga. Nie gram już w simsy od jakiś 2 miesięcy, znudziły mi się całkowicie. Wyrosłam? Być może. Kiedy zakładałam fashionable-sims, jeszcze na onecie, miałam 11 lat. Był to 24 sierpnia 2011 roku. Pamiętam, jak ekscytowałam się The Sims 2, wtedy prawie wszyscy woleli dwójkę, od trójki. Teraz mam 13 lat, dokładnie za dwa tygodnie, 15 czerwca. Coś się we mnie zmieniło. Wydoroślałam, zmieniłam poglądy na świat, zmieniłam pasje. Może kiedyś ktoś wejdzie na Rainbow-Sims i przypomni sobie o Chanel, o blogu, który kiedyś istniał. Odinstalowałam simsy, najprawdopodobniej sprzedam wszystko do dwójki, nad trójką się zastanowię. Bloga nie usunę, moze ktoś będzie chciał czytać moje stare notki. Ale tez do niego nie wrócę. Nie mogę prowadzić czegoś, co już mnie nie interesuje. Przepraszam, naprawdę, ale nie chcę robić czegoś z przymusu. Czytając ostatnio wszystkie notki, jakie w ogóle napisałam widzę, jak zmieniał się mój styl pisania i inne rzeczy. Dziękuje Wam za 17 tysięcy wejść na Rainbowsa na blogspocie i 10 tysięcy na onecie. Razem jest to 27 tysięcy. Dziękuję, naprawdę. Dla mnie każde wejście na bloga jest bardzo ważne, ma wielkie znaczenie, każde dawało mi motywacje do dalszego prowadzenia bloga. Dziękuję takim osobom jak Norren, Thom, Luflee, Tonnie, Mała Mi, Shelyy i Teddy <które już blogów od dawna nie prowadzą>. Długo mogłabym Was wymieniać. Byliście zawsze ze mną. Na fashionablu, na rainbowsie. Przez ostatni czas odeszło bardzo wiele osób. Dostrzegłam to i trochę mnie to dołowało, nie powiem, że nie. W sumie przez te kilka lat granie w simsy nie przynosiło mi takiej frajdy jak kiedyś, zanim założyłam bloga. Wtedy było inaczej, każda rodzinka, jeszcze w dwójce sprawiała mi radość.  Niestety, wszystko się zmieniło. Jeszcze raz dziękuje Wam za wszystko. 


Chanel aka Danusia.

8 komentarzy:

 1. naprawdę szkoda, że odchodzisz :c mam wielką nadzieję, że znowu polubisz granie w simsy i wrócisz tutaj, bo bardzo lubię tego bloga, Brownów i Ciebie :) ja też dziękuję Tobie za wszystko i czekam na powrót ;) trzymaj się tam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jej... szkoda :( Ja mam 17 i nie sądzę że można z tego wyrosnąć, co najwyżej może się znudzić. Może potrzebujesz długiej przerwy żeby odpocząć od Simsów? Jak coś czekamy na powrót :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pewno wszyscy odchodźcie co tam, że właśnie zawodzisz swoich wiernych czytelników. Ale jak już chcesz odchodzić to raz na zawsze, a nie raz WRACAM (ojej ty wracasz) i znowu ODCHODZĘ, WYROSŁAM Z SIMSÓW BLAH BLAH BLAH aż w du pie szczypie..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślałam, że wrócę, jednak moja decyzja się zmieniła. Chcę, żebyście ją uszanowali.

   Usuń
 4. Tylu bloggerów teraz odchodzi... Err, szkoda, wielka szkoda :<

  OdpowiedzUsuń
 5. jak można wydorośleć w wieku 13lat

  OdpowiedzUsuń
 6. No szkoda. :c Zapraszam do mnie! =) http://world-of-my-sims-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń